Oferta KWNS obejmuje:

Prace antykorozyjne

Specjalizujemy się w pracach antykorozyjnych, od 20 lat współpracujemy z firma International która dostarcza nam materiały głownie farby epoksydowe i poliuretanowe.

Wykonujemy czyszczenie strumieniowo ścierne na sucho i mokro.

Prace malarskie odbywają się głównie z użyciem agregatu do natrysku bezpowietrznego, lub ręcznie w zależności od specyfiki zakresu prac(poprawki malarskie na dużych obiektach).

W przypadku czynnych obiektów, wykonujemy stosowne zabezpieczenia w postaci podestów stalowych i siatek przeciw pyłowych zapewniających nieprzerwany proces produkcyjny pod nami jak i chroniących obiekty wokół przed zabrudzeniem podczas malowania.

Remonty

Dachy

Wykonujemy wymianę pokrycia dachów na czynnych halach zarówno pokrytych blacha, płytami betonowymi jak i wykonanych z drewnianych konstrukcji. Do tej pory wykonaliśmy wymianę około 10 tysięcy m2 pokryć dachowych.

Kominy

Prace remontowo – konserwacyjne kominów żelbetowych wg. Systemu naprawczego i materiałami firmy Sika. Kominy stalowe malowanie i wzmacnianie.

Prace montażowe

Jako podwykonawcy wykonujemy montaże konstrukcji stalowych hal, elektrowni wiatrowych, obudów elewacji z płyt warstwowych oraz innych obiektów wysokich wymagających dostępu linowego.

Posiadamy stosowna polisę ubezpieczeniową obejmującą ryzyko związane z prowadzona działalnością, zapewniająca wypłatę ewentualnych roszczeń w przypadku powstania szkód.

W ostatnich latach wykonujemy prace na zlecenie takich firm, jak NEWAG SA, PFEIFER, Carlsberg Polska, Carbon Polska SA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.